FOTKA Z SAMOLOTU? TYLKO W AEROLUBIE KRAKOWSKIM!!!

Lot widokowy połączony z możliwością fotografowania z powietrza to wspaniała okazja do wzbicia się w niebo, spojrzenia na świat z innej perspektywy oraz zachowania po tej przygodzie pamiątki w postaci wykonanych zdjęć.

Wybierz jedną z oferowanych tras lub zaproponuj własną , niepowtarzalną wycieczkę w przestworzach. Przed lotem zapoznasz się z

wyposażeniem samolotu i obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, a także pilot podpowie, jak najlepiej fotografować z powietrza.

Taki lot to doskonały prezent oraz pamiątka. Umów się na lot lub zakup voucher ważny 12 miesięcy.

Czym latamy?

Loty widokowe połączone z możliwością fotografowania z powietrza odbywają się na samolocie Aeroprakt A-22 L2. Fabrycznie nowy, bezpieczny, dwuosobowy samolot, który lata w Aeroklubie Krakowskim od 2015 roku. Niezwykle przestronny, z doskonałą widocznością dzięki  przeszkleniu bardzo wielu powierzchni kabiny. Lot tym samolotem to sama przyjemność . Na wycieczkę polecisz razem z doświadczonym pilotem.

Nasza oferta

Czas lotu ściśle zależy od warunków meteorologicznych. Zalecamy ubrać się luźno oraz zabrać okulary przeciwsłoneczne.
Poniżej przedstawiamy podsumowanie naszej oferty na lot widokowy samolotem.

 

NIEPOŁOMICE

 

 

CENA :

260 zł

 

Czas lotu: 15-20 min.

Niezwykła okazja do podziwiania z góry Puszczy Niepołomickiej, Wisły oraz wspaniałego Królewskiego Zamku i rynku w Niepołomicach. Dodatkowym punktem na trasie jest Klasztor Benedyktynek w Staniątkach z pięknym ogrodem. Tak cudowny widok znajduje się w  bliskim  sąsiedztwie naszego lotniska.


 

ZALEW DOBCZYCKI

 

 

CENA :

438 zł

 

Czas lotu: 30-35 min.

Piękny akwen wodny w dorzeczu Raby, otoczony pagórkami. Zalew będzie można podziwiać po minięciu na trasie Niepołomic z zamkiem, Staniątek z Klasztorem Benedyktynek wraz z pięknym ogrodem. Następnie przelecimy nad Wieliczką, a w oddali będzie widoczny Zamek w Wiśniczu.


ZAMEK W NOWYM WIŚNICZU

 

 

CENA :

438 zł

 

Czas lotu: 30-35 min.

Ta trasa pozwoli nam podziwiać jeden z najcenniejszych w Polsce dzieł wczesnobarokowej architektury rezydencjalno- obronnej – Zamek Lubomirskich. Po drodze Puszcza Niepołomicka i Bochnia, a przede wszystkim piękne widoki Pogórza Wiśnickiego. Przy dobrej pogodzie widać Beskidy  i Tatry.


 

POŁUDNIOWYMI OBRZEŻAMI KRAKOWA

 

CENA :

438 zł

 

Czas lotu: 30-35 min.

Niepowtarzalna okazja na spojrzenie z niecodziennej perspektywy i możliwość wykonania fotki Krakowa z lotu ptaka. Półgodzinny lot zabierze Cię nad południowe granice Krakowa. Podczas lotu zobaczysz Sanktuarium w Łagiewnikach, Zamek w Przegorzanach, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, Zakrzówek. Dodatkowo będzie można podziwiać Hutę Sendzimira oraz wijącą się w dole Wisłę.


 

JEZIORO ROŻNOWSKIE

 

 

CENA :

780 zł

 

Czas lotu: 60-65 min.

Decydując się na tę trasę rozkoszujemy się widokiem meandrów Jeziora Rożnowskiego –  zalewu retencyjnego na Dunajcu. Wokół piękne pagórki Pogórza Wiśnicko- Rożnowskiego, piękne widoki Beskidu Wyspowego oraz Beskidu Sądeckiego.  A po drodze rozległa Puszcza Niepołomicka, Nowy Wiśnicz –jednym słowem bajka konieczna do uwiecznienia na zdjęciach.


 

WYZNACZ TRASĘ SAM

 

 

CENA :

Lot trwający do 1 h: 13 zł za każda minutę lotu

Lot trwający powyżej 1 h: 12 zł za każdą minutę lotu

 

Zastrzeżenie: ostateczna decyzja dotycząca trasy należy do pilota. Zaproponuj trasę swojej wycieczki połączonej z fotografowaniem. Być może chcesz zobaczyć swoją okolicę z lotu ptaka lub inne interesujące miejsca. Zadecyduj sam gdzie chcesz lecieć, a nasz pilot pomoże w ustaleniu trasy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów lotu.


Galeria fot. A.Wnęk

Kontakt

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z tobą aby ustalić szczegóły lotu. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania pozostajemy do twojej dyspozycji!