Loty widokowe szybowcem

Czy marzyłeś o odkrywaniu piękna krajobrazu z lotu ptaka?

Teraz masz szansę spełnić to marzenie! Przygotuj się na niezapomnianą przygodę lotniczą, w której będziesz mógł doświadczyć wspaniałego widoku i poczuć wolność unoszącą się na wietrze.

Wsiądź do szybowca – eleganckiego ptaka powietrznego, który porusza się z gracją i lekkością. Zanim wystartujesz, pilot przeprowadzi Cię przez krótkie szkolenie, zapewniając Ci niezbędne informacje o lotach szybowcowych i zasadach bezpieczeństwa

ZAMÓW LOT

Podnieś się na skrzydłach marzeń!

Przed lotem odpowiemy na wszystkie twoje pytania, omówimy przebieg lotu oraz przeszkolimy aby cały lot przebiegł bezpiecznie.

• BEZPIECZEŃSTWO i PROFESJONALIZM–  Lot odbywa się pod dowództwem doświadczonych pilotów instruktorów naszego Aeroklubu.
  • DOBRA ZABAWA – Przeżyj przygodę życia lub podaruj ukochanej osobie niezapomniany prezent.

Minimalny wiek pasażera to ukończony 14 r.ż., wymagana zgoda obojga rodziców. Waga pasażera od 50 do 100 kg.

Jeśli choć raz wzbiłeś się w powietrze, to już zawsze będziesz kroczył po ziemi z oczami skierowanymi w niebo, z myślami krążącymi w górze i pragnieniem powrotu w przestworza.

Leonardo da Vinci

Zarezerwuj lot szybowcem

Czas lotu ściśle zależy od warunków meteorologicznych. Zalecamy ubrać się luźno oraz zabrać okulary przeciwsłoneczne.
Poniżej przedstawiamy podsumowanie naszej oferty na lot widokowy szybowcem.

Regulamin lotów

LUB

VOUCHER NA LOT WIDOKOWY SZYBOWCEM START ZA WYCIĄGARKĄ

Ważny 12 miesięcy

• Lotnisko Pobiednik Wielki,
  • czas trwania: około 5-10 minutowy lot,
  • start za wyciągarką,
  • szybowiec: Bocian lub Puchacz.

Wymagania:

Wysłany mailem do wydrukowania

VOUCHER NA LOT WIDOKOWY SZYBOWCEM START ZA SAMOLOTEM

Ważny 12 miesięcy

• Lotnisko Pobiednik Wielki,
  • czas trwania: około 15-30 minutowy lot,
  • start za samolotem,
  • szybowiec: Bocian lub Puchacz.

Wymagania:

Wysłany mailem do wydrukowania

Krok 2 - Podaj nam swoje dane!

Rezerwujesz

Ochrona danych osobowych

Administrator Danych Osobowych] Administratorem Twoich danych osobowych jest Aeroklub Krakowski, ul. Wielicka 42/103, 30-552 Kraków, NIP: 682-10-01-920, stowarzyszenie rejestrowe wpisane do rejestru stowarzyszeń oraz do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonych przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000110651, NIP: 6821001920, REGON: 350183699 (dalej jako „Administrator”), adres e-mail: rodo@aeroklubkrakowski.pl, tel. 12 287 04 70. [Cel] Administrator przetwarza Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie w celu zapisania Cię na szkolenie wybrane przez Ciebie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej oraz w celu prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w tym przedmiocie. [Odbiorcy] Odbiorcami podanych przez Ciebie danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celu (w tym dostawcy oprogramowania pomocniczego, którym Administrator powierzył przetwarzanie Twoich danych osobowych) oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe. [Okres przechowywania] Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia wszelkich czynności faktycznych i prawnych niezbędnych do obsługi zgłoszenia oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa (m.in. podatkowego) lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Po tym czasie Twoje dane zostaną usunięte. [Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. [Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na podstawie niniejszej zgody nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla realizacji Twojego zgłoszenia i zapisania Cię na wybrane szkolenie oraz do dalszego kontaktu w tym zakresie. [Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Uwaga! Aeroklub Krakowski nie realizuje lotów widokowych z voucherów Super Prezent. W celu umówienia się na lot prosimy o kontakt z ich realizatorem pod telefonem wskazanym na voucherze.

WAŻNE!

Loty widokowe realizowane są pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych. Voucher w wersji papierowej oraz dokument tożsamości należy zabrać ze sobą w celu jego okazania. Loty widokowe potwierdzane są dzień przed planowaną datą wraz ze wskazaniem dokładnej godziny startu.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych loty przekładane są na najbliższy termin zgodny z kalendarzem lotów.

Lot widokowy szybowcem na holu za naszym nowym samolotem  Maule M-7-235C