Loty widokowe w Aeroklubie Krakowskim

Usiądź za sterami szybowca i spełnij marzenia o lataniu!

Lot dostarczy ci niezapomnianych przeżyć od przeciążenia przy starcie, ostrego wznoszenia poprzez ciszę podczas swobodnego lotu dającą możliwość delektowania się widokami.

Zamów voucher!
  • Świetna organizacja, wspaniałe widoki!
    Tomek
  • Szybki start za wyciągarką to ekstremalne doznanie!
    Paulina
  • Trochę bałam się przed lotem, ale gdy już byliśmy u góry lot przebiegł bajecznie.
    Monika

Czego możesz oczekiwać

Przed lotem odpowiemy na wszystkie twoje pytania, omówimy przebieg lotu oraz przeszkolimy aby cały lot przebiegł bezpiecznie.

• BEZPIECZEŃSTWO –  Lot odbywa się pod dowództwem doświadczonych pilotów instruktorów naszego Aeroklubu.
  • PROFESJONALIZM –  Posiadamy Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego uprawniający nas do wykonywania zarobkowego transportu lotniczego.
  • DOBRA ZABAWA – Przeżyj przygodę życia lub podaruj ukochanej osobie niezapomniany prezent.
Jeśli choć raz wzbiłeś się w powietrze, to już zawsze będziesz kroczył po ziemi z oczami skierowanymi w niebo, z myślami krążącymi w górze i pragnieniem powrotu w przestworza. Leonardo da Vinci

Certyfikat AOC

Nasz Aeroklub posiada Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Dzięki temu możesz być pewny swojego bezpieczeństwa i naszego profesjonalizmu.

Nasza oferta

Czas lotu ściśle zależy od warunków meteorologicznych. Zalecamy ubrać się luźno oraz zabrać okulary przeciwsłoneczne.
Poniżej przedstawiamy podsumowanie naszej oferty na lot widokowy szybowcem.

VOUCHER NA LOT WIDOKOWY SZYBOWCEM START ZA WYCIĄGARKĄ

PROMOCJA !

wysłany mailem do wydrukowania

ważny 12 miesięcy

– Lotnisko Pobiednik Wielki,

czas trwania: 5-10 minutowy lot,

start za wyciągarką,

szybowiec: Bocian lub Puchacz.

Wymagania:

– waga pasażera od 50 kg do 110 kg

– osoby niepełnoletnie wymagana zgoda rodziców / opiekunów

NOWOŚĆ!
VOUCHER NA LOT WIDOKOWY SZYBOWCEM START ZA SAMOLOTEM

CENA:

wysłany mailem do wydrukowania

ważny 12 miesięcy

– Lotnisko Pobiednik Wielki,

czas trwania: 15-30 minutowy lot,

start za samolotem,

szybowiec: Bocian lub Puchacz.

Wymagania:

– waga pasażera od 50 kg do 110 kg

– osoby niepełnoletnie wymagana zgoda rodziców / opiekunów

Kontakt

W celu dokonania zakupu wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z tobą aby potwierdzić datę oraz ustalić szczegóły. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania pozostajemy do twojej dyspozycji!