Kamil Mańkowski ustanawia rekord świata!

19.08.2014

Kamil Mańkowski ustanawia rekord świata!

W rozgrywanych na Węgrzech VIII Paramotorowych Mistrzostwach Świata, członek Aeroklubu Krakowskiego, Kamil Mańkowski w klasie PF-1 (paralotnie z napędem-start z nóg) zdobył brązowym medal i ustanowił dwa rekordy świata w konkurencja precyzyjnych! W pobitym polu zostawił blisko 70-ciu zawodników!

Oprócz tego Kamil przywiózł złoty medal drużynowy klasyfikacji narodowej i srebrny drużynowy w klasie PF-1.

Łącznie reprezentanci Polski wywalczyli 11 medali. Jest to dotychczas największy sukces naszych pilotów w klasach ultralekkich!

Gratulujemy!

nasi-na-wegrzech