Konferencja Bezpieczeństwa (Lotno-Techniczna) dla pilotów i uczniów pilotów

15.02.2017

Szanowni Państwo,

zapraszamy na Konferencję Bezpieczeństwa (Lotno-Techniczną) dla pilotów i uczniów pilotów, która odbędzie się  w Aeroklubie Krakowskim w dniu 04.03.2017r. (sobota) o godz. 9:00 w sali wykładowej w Pobiedniku Wielkim.

Po zakończeniu Konferencji do godziny 15:00 odbywać się będzie coroczna pisemna Kontrola Wiedzy Teoretycznej.

Pisemne “KWT” będzie można zaliczyć również 05.03.2017r. (niedziela) od godz. 9:00 do 15:00.

PRZYPOMINAMY, IŻ UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPIECZEŃSTWA (LOTNO-TECHNICZNEJ) JEST WARUNKIEM DOPUSZCZENIA DO LOTÓW W SEZONIE 2017!