Konkurs poetycki – Warsztat Terapii Zajęciowej w Pobiedniku Małym

20.05.2017

W połowie maja w zaprzyjaźnionym Warsztacie Terapii Zajęciowej w Pobiedniku Małym odbył się coroczny konkurs poetycki „Recytacje przy Ognisku”. W tym roku konkursowi przyświecało hasło „Poetyckie Uniesienia”, a wystrój sali jednoznacznie wskazywał tematykę lotniczą. Występy podopiecznych oceniało jury konkursu, w którym zasiadła Pani Dyrektor Aeroklubu Krakowskiego Sabina Hawryłko.
Laureatom konkursu poetyckiego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Dyrekcji Warsztatu Terapii Zajęciowej w Pobiedniku Małym serdecznie dziękujemy za zaproszenie oraz zainteresowanie tematyką lotniczą swoich podopiecznych.