Nasz nowy samolot AEROPRAKT A22

18.09.2015

Idzie nowe.
Pierwszy od wielu lat nowy samolot w naszym Aeroklubie to zapowiedź nadchodzacych zmian.

Zaczynamy od AEROPRAKTA A22 o znakach SP-SZAK, a skończymy być może na nowym TECNAMIE . Większość pilotów z licencją PPL(A) nie uznaje ultralightów za prawdziwe samoloty, ale każdy kto spedzi chciaż kilka godzin za sterami tej grupy samolotów, zmienia zdanie.

Ultralighty to wspaniale rekreacyjne samoloty, a Prakt należy do jednych z najlepszych.

Samolot posiada   doskonałe własności lotne i bezpieczne charakterystyki przy przeciągnięciu.  Jest to doskonały samolot zarówno do szkolenia, jak i do wielu innych zastosowań jak np. fotografia lotnicza.
Latanie tym samolotem to naprawdę ogromna przyjemność – samolot jest łatwy i precyzyjny w pilotażu.
Chcesz wiedzieć wiecej o tym samolcie –kliknij tutaj. W sprawie rezerwacji prosimy o kontakt z Mirkiem Kosierkiewiczem z Działu Wyszkolenia AK, tel. (12) 287 36 63. Ceny znajdują się w zakładce  Cennik

Można skupić się na obserwacji i nawigacji. Idealny samolot dla tych, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo.