Nowa stacja paliw

08.06.2015

Po wielu miesiącach starań udało doprowadzic do końca budowę stacji paliw. Kompletowanie dokumentów i budowa trwały prawie pół roku, ale efekt wart  był   tego.   Osobą prowadzącą tą inwestycje z ramienia zarządu była Dorota Godula i jej też  należa się podziękowania  za upór i konsekwentne dzialanie w przezwyciężaniu  wszystkich, nie zawsze naturalnych przeszkód.

Mamy więc  nową śliczną stacje benzynową , wprawdzie na razie tylko dla   samolotów aeroklubowych , ale jak tylko uda się skompletować kolejne  dokumenty  będziemy mogli sprzedawać paliwo dla wszystkich przylatujących do nas samolotów. Na razie tylko AVGAS 100 ,  ale w przyszłości może i JET A1 .