Nowe hangary – ostatnie miejsca!

14.11.2016

Nowe hangary – ostatnie miejsca!

W związku z zakończoną inwestycją dot. budowy 6 nowych hangarów Aeroklub Krakowski przedstawia ofertę dzierżawy miejsca w nowym hangarze na okres od 1 do 8 lat na wyjątkowo korzystnych warunkach cenowych!
Istnieje również możliwość hangarowania z miesięcznym okresem rozliczeniowym.
Oferujemy:
– miejsce w hangarze o stalowej konstrukcji o wymiarach 16,5 x 15,0 metrów; wysokość światła bramy 307 +/- 2cm
– możliwość hangarowania w jednym obiekcie dwóch dużych samolotów (Cessna 182) lub trzech samolotów typu ultralight,
– pewność hangarowania na okres 8 lat, a także pierwszeństwo w wynajmie hangaru po upływie czasu dzierżawy. Ponadto możliwość podwynajmu miejsca w obiekcie.
– nieograniczony dostęp do hangaru (cały rok, 24 h na dobę)
– w cenie dzierżawy bezpłatne korzystanie z pasa startowego (z wyłączeniem operacji zarobkowych)
– lokalizacje obiektów w bezpośrednim kontakcie Krakowa
Miejsce: Lotnisko w Pobiedniku Wielkim