Spotkanie sekcji samolotowej – 26 kwietnia 2019

W piątek 26 kwietnia 2019 r, na lotnisku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Sekcji Samolotowej Aeroklubu Krakowskiego.

W trakcie spotkania sekcji samolotowej AK Przewodniczący Zarządu Sekcji Samolotowej Andrzej Godula przedstawił i omówił poniższe zagadnienia:

1. Zmiana personalna na stanowisku sekretarza Sekcji Samolotowej AK.
  1. Sprawozdanie z działań sekcji od poprzedniego spotkania:
  1. Plany na 2019 rok:

Następnie członkowie sekcji mieli okazję przedstawić swoje pytania członków sekcji samolotowej AK, a także inne wolne wnioski. Najwięcej emocji budził temat zmian w rezerwacjach samolotów i działaniu e-chronomotrażu. Padł również pomysł cyklicznych spotkań sesji: w każdy pierwszy wtorek miesiąca połączonych z warsztatami dla młodych pilotów. Rozmawialiśmy również o szkoleniach w 2019 roku: akrobacji lotniczej i VFR-noc. Tematów było wiele dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym sprawozdaniem ze spotkania:

szczegółowe sprawozdanie ze spotkania Sekcji Samolotowej 26 04 2019.

Po oficjalnej części zebrania odbyła się część nieoficjalna, w której wzięło udział łącznie prawie 60 osób.

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym za udział w spotkaniu. Szczególne podziękowania należą się koleżance Małgorzacie Nędzkiej za uświetnienie imprezy grą na akordeonie oraz koledze Marcinowi Jasonkowi za przygotowanie cateringu.

Kolejne tego typu spotkanie, zgodnie z wolą członków sekcji zostało zaplanowane na dzień 04-06-2019. Na część oficjalną zapraszamy wszystkich członków sekcji samolotowej.

Na organizowany po spotkaniu grill już dziś chcielibyśmy serdecznie zaprosić nie tylko członków sekcji samolotowej, ale również wszystkich członków AK w szczególności: pracowników AK, Komisję Rewizyjną AK- KRAK, Zarząd AK, kadrę instruktorską. Liczymy, że wyprzedzające ogłoszenie terminu umożliwi zaplanowanie swojej obecności dla wszystkich osób zainteresowanych wspólnym spędzaniem czasu.

Wszystkim koleżankom i kolegom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkanie już za miesiąc: 04-06-2019 czyli w kolejny pierwszy wtorek miesiąca.