Sukces Adama Koszałki

04.11.2017

Miło nam poinformować, że Adaś Koszałka, junior, uczestnik zajęć modelarskich w Aeroklubie Krakowskim, reprezentant Polski i Aeroklubu Krakowskiego, wywalczył w kategorii S8D tytuł Mistrza Europy na rozgrywanych we Włocławku Mistrzostwach Europy Modeli Kosmicznych FAI

W zawodach udział wzięło udział 212 uczestników z 17 krajów Europy oraz Stanów Zjednoczonych: Białorusi, Bułgarii, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Ukrainy, USA i Włoch.

Więcej informacji na temat mistrzostw można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej zawodów – www.spacemodels.pl oraz na stronie internetowej Aeroklubu Włocławskiego www.aeroklub.wloclawek.pl.

Szczegółowe wyniki i informacje o zawodach na stronie: www.spacemodels.pl