Nasz aeroklub to jedno z najstarszych stowarzyszeń lotniczych w Polsce. Powstał ponad 95 lat temu.

Do dnia dzisiejszego pielęgnujemy tradycje lotnicze, szkolimy najlepszych pilotów samolotowych, szybowcowych oraz spadochroniarzy.

Więcej o aeroklubie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi pasjami

które mamy nadzieję staną się też Twoimi! Nasz aeroklub jest otwarty na Twoje zamiłowanie. Zawsze możesz wstąpić na nasze lotnisko w Pobiedniku Wielkim i posmakować lotniczego rzemiosła.

Więcej o klubie

Kalendarz imprez – nadchodzące wydarzenia i eventy

Zapoznaj się i weź udział w wydarzeniach życia Aeroklubu.

Aeroklub Krakowski posiada bogatą
działalność sekcji lotniczych

Sekcje AK Kraków

DOŁĄCZ DO
NASZEJ SEKCJI

Latasz lub dopiero stawiasz pierwsze kroki w lotnictwie? Dołącz do nas! Czekają na Ciebie liczne promocje i wydarzenia lotnicze!