UWAGA – ZMIANA TERMINU WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW AEROKLUBU KRAKOWSKIEGO

ZMIANA TERMINU WALNEGO ZGROMADZENIA CZŁONKÓW AEROKLUBU KRAKOWSKIEGO

JEST ODWOŁANY TERMIN  30.03.2019r.
Z przyczyn technicznych ZAK był zmuszony do zmiany terminu Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Krakowskiego.

Na podstawie uchwały Zarządu AK nr 1/28/03/2019 informujemy, że Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Krakowskiego odbędzie się w dniu 13.04.2019 roku.

Pierwszy termin Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Krakowskiego odbędzie się 13 kwietnia 2019, o godzinie 8.30 na Lotnisku Pobiednik Wielki.

Drugi termin Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Krakowskiego odbędzie się 13 kwietnia 2019, o godzinie 9.00 na Lotnisku Pobiednik Wielki.

Porządek Obrad dostępny pod linkiem:

Porządek obrad