Wilco – Podziękowanie

14.08.2019

Kraków dnia 11.08.19

Koleżanki Koledzy

Z olbrzymią przyjemnością w imieniu swoim oraz kolegów z KRAK chcę pogratulować inicjatywy oraz organizacji wydarzenia, jakim było Wilco – Weekend z Angielskim. Zatem na ręce Zarządu Aeroklubu Krakowskiego składam gratulacje zorganizowania kolejnej akcji pro bono !

Szczególne słowa uznania kieruję do Joli Drobnickiej oraz Roberta Zarańskiego, którzy jako pomysłodawcy i organizatorzy zasługują na szczególne wyróżnienie. Począwszy od wspaniałego pomysłu poprzez doskonałą organizację. Nikomu nie zabrakło napojów, posiłków, materiałów szkoleniowych o okolicznościowych koszulkach nie zapominając, a wszystko to przy zachowaniu bezpieczeństwa  – świetna robota !

Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o kolegach z lotniska Balice. Tomasz Wrobel (EPKK tower) oraz Witold Słaboń (EPKK approach) wsparli naszych kolegów swoim profesjonalizmem i doświadczeniem przez cały weekend lotów, prowadząc profesjonalną korespondencję w j.angielskim z kilkoma załogami jednocześnie.

Inicjatywa, o której mówię jest doskonałym przykładem, że dobry pomysł i dobra organizacja jest gwarancją sukcesu, który z całą pewnością przełoży się na bezpieczne latanie – wszak coraz więcej komunikacji w naszej przestrzeni powietrznej odbywa się w języku angielskim.

Jeszcze raz gratulacje Jola, Robert, Tomasz, Witold

Well done once again, keep going  Jola, Robert, Tomasz, Witold