Zatrudnimy instruktora szybowcowego!

21.03.2018

Aeroklub Krakowski poszukuje instruktora szybowcowego. Stowarzyszenie prowadzi działalność szkoleniową i popularyzacyjną w zakresie lotnictwa cywilnego. Bazą Stowarzyszenia jest lotnisko w Pobiedniku Wielkim (wschodnia część Krakowa).

Oferujemy pracę w jednym z największych ośrodków lotniczych w Polsce, bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego, uczestniczenie w ciekawych projektach oraz możliwość zakwaterowania na lotnisku.

Poszukujemy kandydata, który będzie posiadał doświadczenie w szkoleniu szybowcowym do licencji pilota szybowcowego, potrafiącego samodzielnie organizować czas pracy, cechujący się odpowiedzialnością, kreatywnością oraz dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Mile widziane uprawnienia pilota samolotowego (instruktorskie oraz do holowania szybowców).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
biuro@aeroklubkrakowski.pl

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).