59. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki – pismo organizacyjne

12.05.2022

Aeroklub Krakowski ma przyjemność zaprosić pilotów samolotowych na Konsultacje Kadry Narodowej w Lataniu Precyzyjnym oraz 59. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki,

który rozgrywamy od 1929 roku. Lot “Żwirki“ jest zaliczany do rankingu Samolotowego Pucharu Polski w Lataniu Precyzyjnym.

Kibiców sportu samolotowego informujemy, iż piloci będą gościć w Pobiedniku Wielkim od 25 do 28 maja br. Najciekawsza dla widza konkurencja lądowań odbędzie się w piątek 27 maja, po godz. 16. Zapraszamy na lotnisko! Kibiców prosimy o posiadanie kamizelek odblaskowych!

Zapraszamy zawodników do zapoznania się z pismami organizacyjnymi Konsultacji KN i zawodów, czekamy na Wasze zgłoszenia!

Pismo organizacyjne Konsultacje SKN 24-26.05.2022
Pismo organizacyjne 59 LPZP_2022 26-29.05.2022

Dofinansowano ze środków budżetu państwa z części, której dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki