Sekcja samolotowa – Prace społeczne

Członkowie każdej sekcji Aeroklubu Krakowskiego zobowiązani są do odrobienia określonej ilości godzin prac społecznych na rzecz stowarzyszenia w danym roku. Sekcja samolotowa opracowała wewnętrzny regulamin (zgodnie z uchwałą Zarządu Aeroklubu Krakowskiego) określający warunki odpracowania prac społecznych, zwolnień z obowiązku odrobienia prac oraz innych istotnych istotnych spraw dotyczących tego zagadnienia.

Gorąco zachęcamy do integracji przy wspólnej zabawie, pracy na rzecz naszego stowarzysznia.

Regulamin wewnętrzny Sekcji Samolotowej dotyczący prac społecznych
Karta Prac Społecznych Sekcji Samolotowej

W związku ze złym stanem pasa, spowodowanym dużymi opadami atmosferycznymi, został nałożony NOTAM na Lotnisko Pobiednik Wielki.

Prosimy o zapoznanie się z informacją przed ewentualnym przylotem