Organizacja dni lotnych dla szybowników

ORGANIZACJA DNI LOTNYCH DLA SZYBOWNIKÓW – Sezon 2019

Poniżej Link Organizacyjny – do wpisywania się na dni lotne oraz do potwierdzania przez Instruktora AKR aktywności Dnia Lotnego i jego Organizacji (Sprzęt – Określenie zadań dla pilotów)

To platforma do komunikacji z Wyszkoleniem Szybowcowym – jedyne oficjalne miejsce informacji.

>>>  ORGANIZACJA DNI LOTNYCH DLA SZYBOWNIKÓW – Sezon 2019  <<<

(Kliknij w poniższy link w celu sprawdzeni a Dnia Lotnego oraz ewentualnego wpisania się na Loty)

Grupy Szkoleniowe: tj. Podstawówki, Celność, Nauka Holu, Nauka Termiki

Zgłaszają się i tworzą grupy pod poniższym linkiem:

>>>    Zapisy na Grupy Szkoleniowe – SZYBOWCOWE 2019    <<<

Dla przypomnienia oficjalnymi środkami komunikacji z Wyszkoleniem jest ta Strona Internetowa, E-mal, SMS oraz w ostateczności telefon.

Wszelkie inne środki nie są uznawane i autoryzowane przez Wyszkolenie. W konsekwencji nie ponosimy odpowiedzialności za przepływ informacji oraz ich rzetelność innymi kanałami.

pil. instr. Sebastian Marszałek

Kierownik Szkolenia Szybowcowego