UWAGA! W dniach 15-18.09.2021 r. na terenie Lotniska odbywają się Zawody Samolotowe. W dniu 17.09 w godzinach 14-19 odbywa się konkurencja lądowań. Prosimy o kontakt przed przylotem.

06.03.2020

“Dziewczyny nie bójcie się latać”- krakowskie media o Delegatkach Aeroklubu Krakowskiego uczestniczących w konferencji Women in Aviation International

W piątek 6 marca ukazał się artykuł na stronie Magicznego Krakowa o Paniach Aeroklubu Krakowskiego, uczestniczących w Konferencji Women in Aviation na Florydzie.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z całością artykułu, dostepnego pod linkiem: www.krakow.pl