Małopolska Lotnicza Jesień 2018

17.10.2018

W dniu 13 października 2018r. na lotnisku w Pobiedniku Wielkim odbywała się Małopolska Lotnicza Jesień 2018- aeroklubowe zawody samolotowe i szybowcowe. Podium było pełne, bo w nawigacyjnych zawodach samolotowych trzecie miejsce zajęły aż trzy ekipy: Janusz Nowak i Jacek Kłeczek, Krystian Kula i Mateusz Przanowski oraz Wojtek Maziarz i Krystian Miętka.
Drudzy w samolotach byli Kamil Marcol i Arek Suś, a pierwsze miejsce zajął Andrzej Godula z Marcinem Jasonkiem.
W szybowcach pierwszy był Leszek Nosiadek, drugi Mateusz Jawień, a trzecia Małgorzata Ligęza. Zwycięzcom gratulujemy:)
Dodatkowo bardzo dziękujemy Szefowi Wyszkolenia AK Romanowi Matyjewiczowi za przygotowanie oraz przeprowadzenie nawigacyjnych zawodów samolotowych, Darkowi Lechowskiemu za przygotowanie tras, Markowi Michalcowi za wzbogacenie tego dnia pokazem balonowym oraz wszystkim którzy pomogli w bezpiecznej organizacji wydarzenia.