Przetarg – sprzedaż działki komercyjnej w Pobiedniku Wielkim

02.09.2014

Przetarg – sprzedaż działki komercyjnej w Pobiedniku Wielkim

Do sprzedania działka komercyjna w Pobiedniku Wielkim, Gmina Igołomia – Wawrzeńczyce.

Działka 60/7 wielkości 66 arów, położona bezpośrednio przy lotnisku. Posiada dostęp do drogi krajowej.

Cena minimalna 50zł/m2.

Przy wyborze oferty istotną rolę będzie miał planowany cel zagospodarowania działki 60/7 oraz czas realizacji celu zagospodarowania – zostanie to zapisane w akcie notarialnym.

Oferty prosimy składać w siedzibie Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim lub mailem: biuro@aeroklubkrakowski.pl do dnia 30.09.2014r.

Oferenci zostaną poinformowani w terminie do 14.10.2014r. o dacie przetargu.

Zarząd Aeroklubu Krakowskiego zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu oraz niewykorzystania ofert bez podawania przyczyny.