Wakacje z lotami w Lubinie

10.09.2018

Zakończyły się wakacje z lotami tym razem w Lubinie. W ciągu 2 tygodni przewinęło się przez Lubin kilka osób z Aeroklubu Krakowskiego. Nalataliśmy 135 godzin, kilka diamentowych 300, kilka złotych 300, a po dniu lotnym nawiązywaliśmy świeże przyjaźnie i odnawialiśmy stare.
Nasze szybowce w ciągu tylko 2 tygodni łącznie podwoiły swój nalot od początku sezonu
COBRA przed wyjazdem od początku sezonu miała 29 godzin, po powrocie 68 godzin czyli nalot w Lubinie to 39 godzin,
Jantar HL przed wyjazdem miał 22 godziny, po powrocie 55 godzin czyli nalot w Lubinie to 33 godziny,
Jantar AKR przed wyjazdem miał 52 godziny, po powrocie 87 godzin czyli nalot w Lubinie to 35 godzin.

Zdobywcom odznaczeń serdecznie gratulujemy!