Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach modelarni Aeroklubu Krakowskiego

08.02.2019

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 18 lat na zajęcia modelarskie organizowane przez Aeroklub Krakowski. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16:30 – 19:00 oraz w czwartki w godzinach 16:30-19:00 w budynku Aeroklubu Krakowskiego przy ulicy Sadowej 9.

Ilość miejsc: 10 osób- decyduje kolejność zgłoszeń.

Podczas zajęć budujemy modele statków powietrznych, m.in. modele szybowców, balonów na ogrzane powietrze, latawców, rakiet a także modele zdalnie sterowane. Prowadzimy również cykl zawodów dla dzieci i młodzieży zgodnie z duchem zdrowej rywalizacji. Zajęcia modelarskie to wspaniała okazja na rozwinięcie nie tylko umiejętności manualnych, ale także umiejętności miękkich takich jak np. praca w grupie. Modelarstwo jest również możliwością na późniejsze wstąpienie w świat lotnictwa. Podczas budowy modeli uczestnicy  zajęć poznają również wiele nowoczesnych technologii.

Zapisy:

– telefonicznie 603 639 842 lub 12 287 04 70

– bezpośrednio w biurze AK na Lotnisku w Pobiedniku Wielkim (pon.-pt./8.00-16.00)