52. Lot Południowo-Zachodniej Polski – zakończony

05.07.2014

52. Lot Południowo-Zachodniej Polski – zakończony

Zwycięzcą 52 Lotu Południowo-Zachodniej Polski zostaje Bolesław “Bolo” Radomski.
2 miejsce przypadło Marcinowi Skalikowi a 3 dla Michała Wieczorka z naszego aeroklubu.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok!

Dziękujemy serdecznie Jury, sędziom, a także wszystkim zawodnikom za udział w 52 Locie Południowo Zachodniej Polski.
Specjalne podziękowania dla Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Gminy Miejskiej Krakowa za współfinansowanie zawodów.
Dziękujemy także Panu Krzysztofowi Radwanowi za objęcie naszych zawodów Patronatem Honorowym.
Dziękujemy również Autocentrum IM Patecki oraz BMW M-Cars za wypożyczenie aut do jazdy po trasach.
Na koniec wielkie podziękowania dla całej załogi Aeroklubu Krakowskiego, bez której to wydarzenie na pewno by się nie udało.
Do zobaczenia za rok!
Biuro AK