Wilco – Weekend z Angielskim

Aeroklub Krakowski corocznie organizuje Wilco – Weekend z Angielskim

Zapraszamy wszystkie załogi lotnicze z Polski i z zagranicy, które mają ochotę poćwiczyć angielską korespondencję lotniczą w praktyce, a przy okazji spotkać się w fantastycznej lotniczej atmosferze.

W programie między innymi symulacje według scenariuszy przygotowanych przez kontrolerów ruchu lotniczego Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice.

Przygotowujemy ćwiczenia, jak również spotkania z ekspertami z FIS Kraków. W planach również wieczorna integracja oraz konkurs.
Najbliższa edycja odbywa się w dniach 10-11.06.2023 r.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Kraków Airport im. Jana Pawła II. Patronatami medialnymi WILCO zostali Przegląd Lotniczy, Skrzydlata Polska oraz portal dlapilota.pl.

Edycja 2023

Fot. Dariusz Wesołowski