Loty widokowe szybowcem

Usiądź za sterami szybowca i spełnij marzenia o lataniu!

Lot dostarczy ci niezapomnianych przeżyć od przeciążenia przy starcie, ostrego wznoszenia poprzez ciszę podczas swobodnego lotu dającą możliwość delektowania się widokami.

ZAMÓW VOUCHER

Czego możesz oczekiwać

Przed lotem odpowiemy na wszystkie twoje pytania, omówimy przebieg lotu oraz przeszkolimy aby cały lot przebiegł bezpiecznie.

• BEZPIECZEŃSTWO –  Lot odbywa się pod dowództwem doświadczonych pilotów instruktorów naszego Aeroklubu.
  • PROFESJONALIZM –  Posiadamy Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego uprawniający as do wykonywania zarobkowego transportu lotniczego.
  • DOBRA ZABAWA – Przeżyj przygodę życia lub podaruj ukochanej osobie niezapomniany prezent.

Jeśli choć raz wzbiłeś się w powietrze, to już zawsze będziesz kroczył po ziemi z oczami skierowanymi w niebo, z myślami krążącymi w górze i pragnieniem powrotu w przestworza.

Leonardo da Vinci

Certyfikat AOC

Nasz Aeroklub posiada Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Dzięki temu możesz być pewny swojego bezpieczeństwa i naszego profesjonalizmu.

Nasza oferta

Czas lotu ściśle zależy od warunków meteorologicznych. Zalecamy ubrać się luźno oraz zabrać okulary przeciwsłoneczne.
Poniżej przedstawiamy podsumowanie naszej oferty na lot widokowy szybowcem.

VOUCHER NA LOT WIDOKOWY SZYBOWCEM START ZA WYCIĄGARKĄ

PROMOCJA!

Wysłany mailem do wydrukowania

Ważny 12 miesięcy

• Lotnisko Pobiednik Wielki,
  • czas trwania: 5-10 minutowy lot,
  • start za wyciągarką,
  • szybowiec: Bocian lub Puchacz.

Wymagania:

VOUCHER NA LOT WIDOKOWY SZYBOWCEM START ZA SAMOLOTEM

CENA

Wysłany mailem do wydrukowania

Ważny 12 miesięcy

• Lotnisko Pobiednik Wielki,
  • czas trwania: 15-30 minutowy lot,
  • start za samolotem,
  • szybowiec: Bocian lub Puchacz.

Wymagania:

Kontakt

W celu dokonania zakupu wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z tobą aby potwierdzić datę oraz ustalić szczegóły.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania pozostajemy do twojej dyspozycji!

Ochrona danych osobowych

[Administrator Danych Osobowych] Administratorem Twoich danych osobowych jest Aeroklub Krakowski z siedzibą w Krakowie, adres: Al. Jana Pawła II 17, 30-969 Kraków, NIP: 682-10-01-920, stowarzyszenie rejestrowe wpisane do rejestru stowarzyszeń oraz do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonych przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000110651, NIP: 6821001920, REGON: 350183699 (dalej jako „Administrator”), adres e-mail: rodo@aeroklubkrakowski.pl, tel. 12 287 04 70.

[Cel] Administrator przetwarza Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie w celu zapisania Cię na szkolenie wybrane przez Ciebie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej oraz w celu prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w tym przedmiocie.

[Odbiorcy] Odbiorcami podanych przez Ciebie danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celu (w tym dostawcy oprogramowania pomocniczego, którym Administrator powierzył przetwarzanie Twoich danych osobowych) oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.

[Okres przechowywania] Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia wszelkich czynności faktycznych i prawnych niezbędnych do obsługi zgłoszenia oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa (m.in. podatkowego) lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Po tym czasie Twoje dane zostaną usunięte.

[Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

[Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na podstawie niniejszej zgody nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla realizacji Twojego zgłoszenia i zapisania Cię na wybrane szkolenie oraz do dalszego kontaktu w tym zakresie.

[Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.