Dla biznesu

Imprezy firmowe

Sceneria lotniska sportowego i przylegających do niego terenów zielonych to doskonałe miejsce na zorganizowanie niezapomnianych eventów sportowych, imprez kulturalnych czy biznesowych.

Doskonała lokalizacja przy drodze krajowej oraz w bliskości autostrady w połączeniu z malowniczością terenu i bogatą infrastrukturą pozwala zorganizować wydarzenia małe i duże, które na długo zapadną w pamięci uczestników.

folder_oferta_Aeroklub_Krakowski_20122021

Sponsoring

Oferujemy do wynajęcia przestrzeń reklamową na hangarach i budynkach znajdujących się na terenie lotniska. Zachęcamy do skorzystania też z możliwości obrandowania swoim logo naszych statków powietrznych.

Taka reklama jest doskonałym sposobem na niestandardową formę promocji każdej firmy.

oferta-sponsorska-ak-2023

Prosimy o kontakt:

Ochrona danych osobowych

[Administrator Danych Osobowych] Administratorem Twoich danych osobowych jest Aeroklub Krakowski, ul. Wielicka 42/103, 30-552 Kraków, NIP: 682-10-01-920, stowarzyszenie rejestrowe wpisane do rejestru stowarzyszeń oraz do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonych przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000110651, NIP: 6821001920, REGON: 350183699 (dalej jako „Administrator”), adres e-mail: rodo@aeroklubkrakowski.pl, tel. 12 287 04 70.

[Cel] Administrator przetwarza Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie w celu zapisania Cię na szkolenie wybrane przez Ciebie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej oraz w celu prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w tym przedmiocie.

[Odbiorcy] Odbiorcami podanych przez Ciebie danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celu (w tym dostawcy oprogramowania pomocniczego, którym Administrator powierzył przetwarzanie Twoich danych osobowych) oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.

[Okres przechowywania] Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia wszelkich czynności faktycznych i prawnych niezbędnych do obsługi zgłoszenia oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa (m.in. podatkowego) lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Po tym czasie Twoje dane zostaną usunięte.

[Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

[Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na podstawie niniejszej zgody nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla realizacji Twojego zgłoszenia i zapisania Cię na wybrane szkolenie oraz do dalszego kontaktu w tym zakresie.

[Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.

Biuro Aeroklubu Krakowskiego

biuro@aeroklubkrakowski.pl