Stacja paliw

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej SAMOOBSŁUGOWEJ stacji paliw, czynnej 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę – zapewniamy dostępność bez ograniczeń

Możliwość płacenia gotówką lub kartą płatniczą w tankomacie.

AVGAS 100LL – bez akcyzy – 6,94 netto ( 8,54 brutto)

AVGAS 100LL – z akcyzą – 8,90 netto (10,95 brutto)

Formy płatności: gotówka lub karta.

Paliwo bez akcyzy wydawane jest tylko po okazaniu dokumentu AKC-PR .
Kopię dokumentu AKC-PR można przesłać przed planowanym tankowaniem drogą mailową na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl

Dodatkowo oprócz tankowania istnieje możliwość hangarowania samolotu, na podstawie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, miejsce na stojankach są dostępne bez rezerwacji.

Serdecznie Zapraszamy !

Gas station

Our self service gas station is open 7 days a week 24 hours a day. You can pay by credit card or in cash.

AVGAS 100LL – z akcyzą – 8,90 netto (10,95 brutto)

In addition to refueling, there is the possibility to use hangar, based on a prior reservation by phone, the place on the stalls are available without reservation.

Welcome!

Regulamin Stacji Paliw