Stacja paliw

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej SAMOOBSŁUGOWEJ stacji paliw, czynnej 7 dni w tygodniu, 24h na dobę – zapewniamy dostępność bez ograniczeń

Możliwość płacenia gotówką lub kartą płatniczą w tankomacie.

Avgas 100LL

Akcyza

• 9,87 zł netto
  • 12,14zł brutto

Bez akcyzy

• 7,87 zł netto
  • 9,68 zł brutto

Formy płatności: gotówka lub karta.

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

• danych do faktury (nazwy firmy, siedziby firmy, NIP)
  • znaków statku powietrznego
  • imienia i nazwiska pilota

Dodatkowo oprócz tankowania istnieje możliwość hangarowania samolotu, na podstawie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, miejsce na stojankach są dostępne bez rezerwacji.

Serdecznie Zapraszamy !

Gas station

Our self service gas station is open 7 days a week 24 hours a day. You can pay by credit card or in cash.

Avgas 100LL

TAX

• 9,87 zł netto
  • 12,14zł brutto

NO TAX

• 7,87 zł netto
  • 9,68 zł brutto

In addition to refueling, there is the possibility to use hangar, based on a prior reservation by phone, the place on the stalls are available without reservation.

Welcome!

Regulamin Stacji Paliw