UWAGA! W dniach 15-18.09.2021 r. na terenie Lotniska odbywają się Zawody Samolotowe. W dniu 17.09 w godzinach 14-19 odbywa się konkurencja lądowań. Prosimy o kontakt przed przylotem.

Stacja paliw

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej SAMOOBSŁUGOWEJ stacji paliw, czynnej 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę – zapewniamy dostępność bez ograniczeń

Możliwość płacenia gotówką lub kartą płatniczą w tankomacie.

AVGAS 100LL – bez akcyzy – 6,64 netto ( 8,16 brutto)

AVGAS 100LL – z akcyzą – 8,60 netto (10,58 brutto)

Formy płatności: gotówka lub karta.

Paliwo bez akcyzy wydawane jest tylko po okazaniu dokumentu AKC-PR .
Kopię dokumentu AKC-PR można przesłać przed planowanym tankowaniem drogą mailową na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl

Dodatkowo oprócz tankowania istnieje możliwość hangarowania samolotu, na podstawie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, miejsce na stojankach są dostępne bez rezerwacji.

Serdecznie Zapraszamy !

Gas station

Our self service gas station is open 7 days a week 24 hours a day. You can pay by credit card or in cash.

AVGAS 100LL – z akcyzą – 8,60 netto (10,58 brutto)

In addition to refueling, there is the possibility to use hangar, based on a prior reservation by phone, the place on the stalls are available without reservation.

Welcome!