Stacja paliw

Stacja paliw jest czynna 7 dni w tygodniu od świtu do zmierzchu , po uprzednim powiadomieniu na numer telefoniczny +48 535 549 324

AVGASS 100LL z akcyzą 7,71 zł netto (9,48 zł brutto)

AVGASS 100LL bez akcyzy 5,76 zł netto (7,08 zł brutto)

Formy płatności: gotówka lub karta.

Paliwo bez akcyzy wydawane jest tylko po okazaniu dokumentu AKC-PR .
Kopię dokumentu AKC-PR można przesłać przed planowanym tankowaniem drogą mailową na adres: biuro@aeroklubkrakowski.pl

Dodatkowo oprócz tankowania istnieje możliwość hangarowania samolotu, na podstawie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, miejsce na stojankach są dostępne bez rezerwacji.

Serdecznie Zapraszamy !

Gas station

The gas station is open 7 days a week from dawn to dusk, after notification to the telephone number: +48 535 549 324

AVGAS 100LL – 7,71 PLN netto (9,48 PLN with tax)

In addition to refueling, there is the possibility to use hangar, based on a prior reservation by phone, the place on the stalls are available without reservation.

Welcome!