Stacja paliw

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej SAMOOBSŁUGOWEJ stacji paliw, czynnej 7 dni w tygodniu, 24h na dobę – zapewniamy dostępność bez ograniczeń

Możliwość płacenia gotówką lub kartą płatniczą w tankomacie.

SPRZEDAŻ PALIWA AVGAS 100 LL

• 9,86 zł netto / 12,13 zł brutto – akcyza
  • 7,87 zł netto / 9,68 zł netto – bez akcyzy

SPRZEDAŻ PALIWA JET-A1

• akcyza 6,42 zł netto, 7,9 zł brutto
  • bez akcyzy 4,78 zł netto, 5,88 zł brutto

Formy płatności: gotówka lub karta.

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

• danych do faktury (nazwy firmy, siedziby firmy, NIP)
  • znaków statku powietrznego
  • imienia i nazwiska pilota

Dodatkowo oprócz tankowania istnieje możliwość hangarowania samolotu, na podstawie wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, miejsce na stojankach są dostępne bez rezerwacji.

Serdecznie Zapraszamy !

Gas station

Our self service gas station is open 7 days a week 24 hours a day. You can pay by credit card or in cash.

AVGAS 100 LL

• 9,86 zł netto / 12,13 zł brutto – tax
  • 7,87 zł netto / 9,68 zł netto – no tax

JET-A1

• 6,42 zł netto, 7,9 zł brutto – tax
  • 4,78 zł netto, 5,88 zł brutto – no tax

In addition to refueling, there is the possibility to use hangar, based on a prior reservation by phone, the place on the stalls are available without reservation.

Welcome!

Regulamin Stacji Paliw