Loty usługowe samolotem

Czy marzyliście o podziwianiu piękna krajobrazu z lotu ptaka?

Teraz macie okazję, aby spełnić to marzenie i doświadczyć lotu usługowego samolotem!

Lot usługowy samolotem to nie tylko niezapomniana podróż, ale także doskonała okazja do zrobienia pięknych zdjęć i nagrania wspaniałych filmów. Z pewnością będziecie chcieli podzielić się tymi chwilami z przyjaciółmi i rodziną

ZAMÓW LOT

Czym latamy?

Loty usługowe połączone z możliwością fotografowania z powietrza odbywają się na samolocie Aeroprakt A-22 L2.

Fabrycznie nowy, bezpieczny, dwuosobowy samolot, który lata w Aeroklubie Krakowskim od 2015 roku.

Niezwykle przestronny, z doskonałą widocznością dzięki przeszkleniu bardzo wielu powierzchni kabiny. Lot tym samolotem to sama przyjemność . Na wycieczkę polecisz razem z doświadczonym pilotem.

Minimalny wiek pasażera to 16 lat, wymagana zgoda obojga rodziców. Waga pasażera do 90 kg.

Samolot jest dwuosobowy więc zabiera pilota i jednego pasażera.

Nasza oferta

Czas lotu ściśle zależy od warunków meteorologicznych. Zalecamy ubrać się luźno oraz zabrać okulary przeciwsłoneczne.
Poniżej przedstawiamy podsumowanie naszej oferty na lot usługowy samolotem.

NIEPOŁOMICE

CENA 350 zł

Czas lotu: około 15-20 min.

Niezwykła okazja do podziwiania z góry Puszczy Niepołomickiej, Wisły oraz wspaniałego Królewskiego Zamku i rynku w Niepołomicach. Dodatkowym punktem na trasie jest Klasztor Benedyktynek w Staniątkach z pięknym ogrodem. Tak cudowny widok znajduje się w bliskim sąsiedztwie naszego lotniska.

ZALEW DOBCZYCKI

Czas lotu: około 30-35 min.

Piękny akwen wodny w dorzeczu Raby, otoczony pagórkami. Zalew będzie można podziwiać po minięciu na trasie Niepołomic z zamkiem, Staniątek z Klasztorem Benedyktynek wraz z pięknym ogrodem. Następnie przelecimy nad Wieliczką, a w oddali będzie widoczny Zamek w Wiśniczu.

ZAMEK W NOWYM WIŚNICZU

Czas lotu: około 30-35 min.

Ta trasa pozwoli nam podziwiać jeden z najcenniejszych w Polsce dzieł wczesnobarokowej architektury rezydencjalno- obronnej – Zamek Lubomirskich. Po drodze Puszcza Niepołomicka i Bochnia, a przede wszystkim piękne widoki Pogórza Wiśnickiego. Przy dobrej pogodzie widać Beskidy  i Tatry.

LOT NAD DOLINĄ WISŁY

Czas lotu: około 30-35 min.

Niepowtarzalna okazja na spojrzenie z niecodziennej perspektywy i możliwość wykonania fotki cudownej przyrody Puszczy Niepołomickiej oraz Wisły z lotu ptaka.

JEZIORO ROŻNOWSKIE

CENA 990zł 950 zł

Czas lotu: około 60-65 min.

Decydując się na tę trasę rozkoszujemy się widokiem meandrów Jeziora Rożnowskiego –  zalewu retencyjnego na Dunajcu. Wokół piękne pagórki Pogórza Wiśnicko- Rożnowskiego, piękne widoki Beskidu Wyspowego oraz Beskidu Sądeckiego.  A po drodze rozległa Puszcza Niepołomicka, Nowy Wiśnicz –jednym słowem bajka konieczna do uwiecznienia na zdjęciach.

WYZNACZ TRASĘ SAM

Samolot 20 min – 18 zł za minutę
Samolot 30 min – 17 zł za minutę
Samolot 60 min – 16 zł za minutę

Zastrzeżenie: ostateczna decyzja dotycząca trasy należy do pilota.

Zaproponuj trasę swojej wycieczki połączonej z fotografowaniem. Być może chcesz zobaczyć swoją okolicę z lotu ptaka lub inne interesujące miejsca. Zadecyduj sam gdzie chcesz lecieć, a nasz pilot pomoże w ustaleniu trasy specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów lotu.

Regulamin lotów widokowych samolotem

Regulamin lotów

Kontakt

Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z tobą aby ustalić szczegóły lotu.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania pozostajemy do twojej dyspozycji!

Ochrona danych osobowych

[Administrator Danych Osobowych] Administratorem Twoich danych osobowych jest Aeroklub Krakowski, ul. Wielicka 42/103, 30-552 Kraków, NIP: 682-10-01-920, stowarzyszenie rejestrowe wpisane do rejestru stowarzyszeń oraz do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonych przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem: 0000110651, NIP: 6821001920, REGON: 350183699 (dalej jako „Administrator”), adres e-mail: rodo@aeroklubkrakowski.pl, tel. 12 287 04 70.

[Cel] Administrator przetwarza Twoje dane osobowe tylko i wyłącznie w celu zapisania Cię na szkolenie wybrane przez Ciebie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego udostępnionego na stronie internetowej oraz w celu prowadzenia ewentualnej dalszej korespondencji w tym przedmiocie.

[Odbiorcy] Odbiorcami podanych przez Ciebie danych osobowych są dostawcy towarów i usług niezbędnych do realizacji ww. celu (w tym dostawcy oprogramowania pomocniczego, którym Administrator powierzył przetwarzanie Twoich danych osobowych) oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa, w tym organy państwowe.

[Okres przechowywania] Twoje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia wszelkich czynności faktycznych i prawnych niezbędnych do obsługi zgłoszenia oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa (m.in. podatkowego) lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Po tym czasie Twoje dane zostaną usunięte.

[Prawa] Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

[Zautomatyzowane podejmowanie decyzji] Dane osobowe przetwarzane na podstawie niniejszej zgody nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne dla realizacji Twojego zgłoszenia i zapisania Cię na wybrane szkolenie oraz do dalszego kontaktu w tym zakresie.

[Podstawa prawna] Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. b) RODO.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu.