Aeroklub Krakowski odznaczony Medalem Rady Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Polskiego

15.05.2023

Drodzy Klubowicze! Aeroklub Krakowski został odznaczony Medalem Rady Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Polskiego za pomysł i realizację zawodów samolotowych pod nazwą “Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirko”

fot. Paweł Ludwikowski

Nagrodę z rąk Prezesa Rady Seniorów Lotnictwa Aeroklubu Polskiego, Leszka Mańkowskiego odebrał Prezes AK, Robert Zarański podczas ceremonii wręczenia nagród 60. LPZP.

fot. Paweł Ludwikowski

Bardzo cieszymy się, że możemy kontynuować tradycje lotnicze i organizować najstarsze na świecie zawody samolotowe.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego