Aeroklub Krakowski otrzymał pamiątkowy medal z okazji 60 lecia Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa

24.04.2023

Drodzy Klubowicze! Za nami Zwyczajne Walne Zebranie Członków Aeroklubu Krakowskiego. Dziękujemy wszystkim za obecność oraz klubową postawę

W spotkaniu uczestniczył również Leszek Mańkowski, Prezes Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, który w trakcie swojego wystąpienia przypomniał że  4 kwietnia 2023 roku, w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, KKSL obchodził hucznie swój diamentowy jubileusz – 60 lat.

Robert Zarański, Prezes Aeroklubu Krakowskiego oraz Adrian Król, Wiceprezes Aeroklubu Krakowskiego odebrali z rąk Leszka Mańkowskiego pamiątkową tabliczkę 60 lat Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa, monografię, czyli Słownik Biograficzny Członków KKSL 1963 – 2023 i medal wybity na tą okoliczność.

fot. KKSL

W imieniu całej społeczności Aeroklubu Krakowskiego składamy serdeczne życzenia dla wszystkich członków Krakowskiego Klubu Seniorów Lotnictwa! Cieszymy się, że KKSL jest jako Stowarzyszenie członkiem zwyczajnym AK i wspólnie możemy działać na rzecz promocji lotnictwa zarówno na poziomie ogólnopolskim jak również lokalnym.

Seniorów z KKSL zapraszamy serdecznie na wszystkie klubowe uroczystości w Pobiedniku!

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego