Aeroklub Krakowski podczas Święta 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

28.05.2024

W sobotę (25 maja 2024 roku) odbyły się obchody Święta 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej połączone z Przysięgą Wojskową na limanowskim rynku

Udział w obchodach 6-lecia 11 MBOT wzięli m.in. Minister Obrony Narodowej, Wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz, Wojewoda Małopolski Jan Krzysztof Klęczar, liczni dowódcy jednostek wojskowych i reprezentanci Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, parlamentarzyści, lokalni samorządowcy i przedstawiciele wielu służb i instytucji.

Delegacja Aeroklubu Krakowskiego w składzie Prezes Zarządu Adrian Król oraz p.o. Dyrektor Zarządzający Szczepan Ślusarz złożyła na ręce Dowódcy Brygady Pułkownika Marcina Siudzińskiego pamiątkowy ryngraf od naszego Klubu.

Oficjalną część wydarzenia zakończyła defilada pododdziałów przy akompaniamencie wojskowej orkiestry.

Jak oceniasz tą podstronę?

COOKIES Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

Aeroklub Krakowski