Aeroklub Krakowski podpisał z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie porozumienie o współpracy!

20.04.2023

Drodzy Klubowicze!

Wczoraj podpisaliśmy umowę z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i w ten sposób oficjalnie potwierdziliśmy naszą współpracę. Cieszymy się, że możemy wspólnie działać na rzecz rozwoju i promowania polskiego lotnictwa.

fot. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

 

fot. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się organizowany przez nasz Klub 60. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki – najstarsza impreza samolotowa na świecie! Z radością informujemy, że wydarzenie zostało objęte patronatem przez Dyrektora MLP.

Nie możemy się doczekać sportowych emocji podczas lotniczej rywalizacji!

Jak oceniasz tą podstronę?

COOKIES Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

Aeroklub Krakowski