Aeroklub Krakowski podpisał z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie porozumienie o współpracy!

Drodzy Klubowicze!

Wczoraj podpisaliśmy umowę z Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i w ten sposób oficjalnie potwierdziliśmy naszą współpracę. Cieszymy się, że możemy wspólnie działać na rzecz rozwoju i promowania polskiego lotnictwa.

fot. Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się organizowany przez nasz Klub 60. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki – najstarsza impreza samolotowa na świecie! Z radością informujemy, że wydarzenie zostało objęte patronatem przez Dyrektora MLP.

Nie możemy się doczekać sportowych emocji podczas lotniczej rywalizacji!