Aeroklub Krakowski wyróżniony “Mostem do przyszłości”

25.05.2023

Drodzy Klubowicze! Aeroklub Krakowski został wyróżniony przez Rafała Komarewicza – Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa “Mostem do przyszłości” za wkład i rozwijanie umiejętności i zdolności krakowskich uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Stowarzyszenie podczas Gali dla firm i instytucji wspierających krakowską edukację zawodową reprezentował Robert Zarański, Prezes AK oraz Adrian Król, Wiceprezes AK.

Dziękujemy 23 Liceum Ogólnokształcące w Krakowie za nominację. Cieszymy się, że możemy współpracować przy szkoleniu uczniów z klasy lotniczej.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego