Business Manager ds. działalności lotniczej

29.04.2022

Aeroklub Krakowski w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Business Manager ds. działalności lotniczej
Miejsce pracy: Lotnisko EPKP, Pobiednik Wielki k. Krakowa

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

całościowe zarządzanie działalnością lotniczą Aeroklubu Krakowskiego: podległym personelem,
szkoleniami lotniczymi, organizacją obsługi statków powietrznych, lotami pilotów
licencjonowanych, organizacją lotów widokowych, flotą samolotową i szybowcową,
realizacja planów sprzedażowych Aeroklubu Krakowskiego związanych z działalnością lotniczą.

Co możemy Ci zaoferować?

• pełną wyzwań pracę z widokiem na lotnisko Pobiednik Wielki,
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzony obszar działalności lotniczej,
  • mentoring i wsparcie doświadczonych managerów z Zarządu Aeroklubu Krakowskiego,
  • regularne szkolenia związane z obszarem lotniczym,
  • elastyczne godziny pracy,
  • współpracę i udział w unikalnych projektach,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • atrakcyjny system wynagradzania z uwzględnieniem podstawy oraz premii adekwatnej do stawianych celów i osiąganych rezultatów,
  • możliwość szkolenia do licencji pilota szybowcowego lub samolotowego na preferencyjnych warunkach.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

• posiadasz umiejętność kierowania zróżnicowanym zespołem specjalistów i podwykonawców,
  • potrafisz dobrze zorganizować pracę swoją oraz zespołu,
  • samodzielnie rozwiązujesz problemy i podejmujesz trafne decyzje biznesowe,
  • potrafisz współpracować z innymi i dążyć do osiągania wspólnego celu,
  • myślenie analityczne i determinacja w dążeniu do celu to Twoje mocne strony,
  • łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie, jeżeli:

• posiadasz licencję pilota,
  • masz doświadczenie w branży lotniczej na podobnym stanowisku.

Aeroklub Krakowski to jedno z najstarszych stowarzyszeń lotniczych w Polsce. Powstało ponad 90 lat temu. Do dnia dzisiejszego pielęgnuje tradycje lotnicze, szkoli najlepszych pilotów samolotowych, szybowcowych oraz spadochroniarzy.