II Międzynarodowy Spadochronowy Puchar Krakowa

10.07.2015

II Międzynarodowy Spadochronowy Puchar Krakowa

W pierwszy weekend lipca br. na terenie Lotniska Pobiednik Wielki rozegrano II Międzynarodowy Puchar Krakowa im. Stanisława Brewczyńskiego. Zawody były organizowane przez Aeroklub Krakowski, Szkołę Spadochronową „KrakSky”, sekcję spadochronową Wojskowego Klubu Sportowego „Wawel” oraz Grupę Inicjatywną reprezentowaną przez Barbarę Brewczyńską, Adama Biernata, Jana Macha i Adama Młota.

Piękna pogoda utrzymywała się cały weekend w związku z czym wszystkie zaplanowane skoki z naszego poczciwego Antka udało się wykonać jednego dnia. Po zakończeniu konkurencji nastąpiło uroczyste rozdanie nagród. Zawody były rozgrywane w formie drużynowej i indywidualnej. Humory dopisywały wszystkim uczestnikom i gościom a na zakończenie odbył się grill.

Mamy nadzieję, że spadochroniarze zawitają do nas także w przyszłym roku!
2015_07mspk79_marczynski