III Edycja WILCO – Weekend z Angielskim

20.09.2022

Aeroklub Krakowski z przykrością informuje, że ze względu na niekorzystne prognozy pogody jesteśmy zmuszeni przełożyć organizację WILCO
z 1.10.2022 r. na termin wiosenny.

Najmocniej przepraszamy za niedogodności.

Aeroklub Krakowski oraz Przegląd Lotniczy ma zaszczyt zaprosić wszystkich licencjonowanych pilotów do uczestnictwa w III Edycji Wilco – Weekend z Angielskim, która odbędzie się 01.10.2022 r.

Zapraszamy wszystkie załogi lotnicze z Polski i z zagranicy, które mają ochotę poćwiczyć angielską korespondencję lotniczą w praktyce, a przy okazji spotkać się w fantastycznej lotniczej atmosferze.

Czeka Was moc niezapomnianych wrażeń.

W programie między innymi symulacje według scenariuszy przygotowanych przez kontrolerów ruchu lotniczego Międzynarodowego Portu Lotniczego
Kraków Balice. Przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia, jak również spotkania z ekspertami z FIS Kraków.

W planach również wieczorna integracja oraz konkurs.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 26.09.2022r. na maila:

biuro@aeroklubkrakowski.pl

Cena udziału w wydarzeniu to 400 zł (załoga). Członkom Aeroklubu Krakowskiego przysługuje zniżka w wysokości 50%.

W cenie udziału: obsługa profesjonalistów, szkolenia z angielskiej frazeologii lotniczej, korzystanie z lotniska EPKP, gadżety lotnicze oraz poczęstunek.