Jerzy Makula ponownie wybrany prezesem Aeroklubu Polskiego

Jerzy Makula został prezesem Aeroklubu Polskiego na kolejną kadencję

Głosowanie odbyło się na XVI Sprawozdawczo-Wyborczym Kongresie AP. Aeroklub Krakowski reprezentował Wiceprezes Adrian Król.

Podczas XVI Sprawozdawczo-Wyborczego Kongresu Aeroklubu Polskiego, który odbył się w sobotę 19 marca 2022, delegaci ponownie wybrali Jerzego Makulę na prezesa Aeroklubu Polskiego.

W trakcie głosownia wyłoniono również skład zarządu Aeroklubu Polskiego na lata 2022-2026.

Gratulujemy zarządowi i życzymy wielu sukcesów, które zaowocują dalszym rozwojem Aeroklubu i sportu lotniczego.

Jeden z pomysłów Aeroklubu Krakowskiego dotyczący konferencji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy Klubami będzie wdrożony w nowej kadencji. Od przyszłego tygodnia realizacja, wkrótce szczegóły.