Jubileuszowe Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków AK | 03.06.2023 r. (sobota)

19.05.2023

Drodzy Klubowicze! W załączniku przesyłamy zaproszenie na Jubileuszowe Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Aeroklubu Krakowskiego

na dzień: 3 czerwca 2023 r. (sobota) na godz. 09:00 (pierwszy termin), 09:30 (drugi termin), na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego, Al. Jana Pawła II 39, 31-684 Kraków.

W programie spotkania m.in.:

prezentacja krótkiej historii – 95 lat Aeroklubu Krakowskiego, przedstawienie sylwetek Członków Aeroklubu Krakowskiego ze stażem ponad 50 lat w Stowarzyszeniu, przedstawienie, dyskusja i głosowanie nad wnioskami złożonymi do Kapituły Tytułów i Odznaczeń AK o nadanie godności Honorowego Członka Aeroklubu Krakowskiego, dekoracja osób, które otrzymają odznaczenia Klubowe.

Wydarzenie ma charakter wewnętrzny, dedykowany dla członków AK. Osoby, które otrzymają odznaczenia zaprosimy z osobami towarzyszącymi oraz rodzinami.

Po uroczystej części zapraszamy wszystkich na jubileuszowy tort.

Na jesień planujemy zewnętrzne wydarzenie – Galę 95-lecia Aeroklubu Krakowskiego, gdzie wszyscy wspólnie z osobami towarzyszącymi oraz zaproszonymi gośćmi będziemy świętować Jubileusz naszego Klubu.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego