Klubowe zawody na celność lądowania

21.04.2015

Klubowe zawody na celność lądowania

18 kwietnia odbyły się wiosenne zawody Aeroklubu Krakowskiego na celność lądowania. W szranki stanęło 18 członków sekcji szybowcowej oraz 7 członków sekcji samolotowej. Pomimo że pogoda nie rozpieszczała zanadto naszych zawodników, duch rywalizacji, ciepła herbata oraz świetna zabawa pozwoliły wykonać wszystkie zaplanowane loty konkursowe.

Wyniki mają się następująco:

W zawodach samolotowych na celność lądowania

• I MIEJSCE Rafał Wojtych – 40 pkt.
  • II MIEJSCE Andrzej Godula – 50 pkt.
  • III MIEJSCE Anna Borowiec – 60 pkt.

sam-podium

W zawodach szybowcowych na celność lądowania

• I MIEJSCE  Radosław Rydel  31,10 pkt.
  • II MIEJSCE Andrzej Augustynek  31,10 pkt.
  • III MIEJSCE Artur Szczepaniak  33,10 pkt.

szyb-podium

Po zawodach odbyło się rozdanie nagród oraz tradycyjny grill.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych tak celnych i bezpiecznych lądowań!

Dziękujemy wszystkim przybyłym, Pani Dyrektor za zorganizowanie świetnej zabawy, instruktorom i Szefowi Wyszkolenia za cierpliwość i nadzór nad lotami oraz mechanikom za przygotowanie sprzętu a także udzielenia schronienia na czas grilla.

AG, Zespół AeroklubKrakowski.pl

sam-lot-2015