Krakow Balloon Team

25.08.2023

Odsłaniamy kolejnych gości, którzy wystąpią podczas Lotniczego Dnia Otwartego Aeroklubu Krakowskiego! Krakow Balloon Team pojawi się na niebie nad Pobiednikiem Wielkim

Krakow Ballon Team bezpiecznie starują z każdego miejsca, nawet Rynek Krakowski, Warszawskie przedmieścia czy też podworce zamku w Niepołomicach były świadkami startów balonów, bo tylko balony są w stanie wystartować z tak ekstremalnych, a zarazem pięknych miejsc.

Krakow Ballon Team to wieloletni organizator imprez, fiest balonowych, do których zaliczyć można cyklicznie rozgrywany od 2004 roku w Krakowie i okolicy Puchar Balonów Unii Europejskiej „ Niebo Otwartej Europy”, Balonowy Puchar Polski. Organizator corocznych wypraw balonowych na największe balonowe festiwale w Europie i w Świecie.

Kraków Balloon Team ma też na swym koncie udział w biciu balonowego rekordu Guinnessa w 2013 roku.

Już dziś zapisz wydarzenie w swoim kalendarzu: