Lotniczy Dzień Otwarty Aeroklubu Krakowskiego z okazji 95-lecia Klubu. Zapraszamy na wyjątkowe pokazy lotnicze!

03.08.2023

Aeroklub Krakowski zaprasza na Lotniczy Dzień Otwarty z okazji 95-lecia Klubu, który odbędzie się w niedzielę, 3 września 2023 roku w Pobiedniku Wielkim

Wydarzenie jest współorganizowane z Gminą Igołomia-Wawrzeńczyce i połączone z XIII Małopolskim Świętem Warzyw.

W programie wydarzenia wiele atrakcji dla odwiedzających już od godziny 11:00 m.in. loty widokowe, skoki ze spadochronem, statyczna wystawa samolotów i szybowców, strefy partnerskie, konkursy z nagrodami dla najmłodszych i wiele innych atrakcji.

fot. Mikołaj Kolarczyk

Do zobaczenia 3 września w Pobiedniku Wielkim!

09:00 – 17:00 – loty widokowe szybowcowe oraz samolotowe

11:00 – 16:00 – wystawy statyczne, stoiska partnerskie
18:00 – 19:00 – pokazy lotnicze

Organizatorzy zastrzegają, że program może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych oraz innych niezależnych od organizatorów.

DLA PILOTA

Załogi które chcą nas odwiedzić prosimy o uprzednie dokonanie zgłoszenia:

Przyloty w niedzielę 03 września od godz. 9:00 – wyloty do godz. 17:30

Kontakt przyloty: