Małopolska Lotnicza Jesień 2015

16.10.2015

Małopolska Lotnicza Jesień 2015

Już po raz drugi Aeroklub Krakowski organizuje wydarzenie pn. “Małopolska Lotnicza Jesień 2015” czyli jesienne klubowe zawody, m. in.:

•  samolotowe zawody na celność lądowania,
  •  szybowcowe zawody na celność lądowania,
  •  balonowo-spadochronowe zawody na celność.

Zawody odbędą się w sobotę, 24 października 2015 r. na Lotnisku w Pobiedniku Wielkim.

Rejestracja i przygotowania do zawodów samolotowych i szybowcowych zaczynamy od godz. 8.00. O 09.30 briefing generalny a następnie od godz. 10.00 rozegranie konkurencji.
Loty wykonywane są z instruktorami AK

Rejestracja i przygotowania do zawodów balonowo-spadochronowych zaczynamy od godz. 13.00. O 15.00 briefing generalny.

Po zawodach planowany jest grill.
Warunki udziału w zawodach są następujące:

• niezaleganie z opłatami za loty i składki członkowskie,
  • ważne badania, ważne KWT i KTP.

Wpisowe na zawody wynosi 30 zł (dla studentów zniżka: 20 zł).

Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail biuro@aeroklubkrakowski.pl wraz z informacją w których zawodach (samolotowych, szybowcowych, balonowych- spadochronowych) planowany jest udział.

Zapraszamy!