Michał Wieczorek wygrywa 17. OZS im. Wacława Wieczorka

04.05.2022

Michał Wieczorek wygrywa 17. Ogólnopolskie Zawody Samolotowe im. Wacława Wieczorka, które rozegrały się w dniach 28.04-01.05.2022 w Toruniu na lotnisku Aeroklubu Pomorskiego

Dla Michała zwycięstwo w tych zawodach jest nie tylko wspaniałym osiągnięciem sportowym, ale i upamiętnieniem pamięci jego ojca śp. Wacława.

Zawody przebiegły w dobrych warunkach atmosferycznych, rozegrano dwie trasy nawigacyjne i konkurencję lądowań. Uczestniczyło 26 pilotów.

Pozostali zawodnicy Aeroklubu Krakowskiego zajęli następujące miejsca:

• 5. Kamil Wieczorek
  • 11. Krzysztof Wieczorek
  • 12. Jerzy Markiewicz
  • 13. Marcin Wieczorek

Następne zawody samolotowe już za trzy tygodnie w Pobiedniku Wielkim. Już teraz zapraszamy na 59. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki.