Mistrzostwa Polski Modeli Redukcyjno-Latających klasy F4C, F4G, F4H

25.06.2015

naglowek5

Sekcja Modelarska Aeroklubu Krakowskiego w dniach 14-16.08.2015 organizuje Mistrzostwa Polski Modeli Redukcyjno-Latających RC klasy F4C, F4G, F4H.

W zawodach będą uczestniczyć czołowi zawodnicy z całej Polski. Przedstawią własnoręcznie zbudowane latające makiety samolotów. Są to wierne kopie oryginalnych samolotów odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Nawet “piloci” tych modeli mają ubiór szyty przez zawodników – zgodny z duchem epoki jaki reprezentuje dany model. Modele będzie można podziwiać nie tylko “statycznie”. Zawodnicy wykonają 3 loty. Każdy model musi wykonać program, który w miarę możliwości ma odwzierciedlać realizm lotu oryginalnego samolotu.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 14-16.08,2015 na terenie lotniska Aeroklubu Krakowskiego. Szczegółowe informacje – zapraszamy na stronę  Mistrzostw –TUTAJ
Znajdziecie tam Państwo szczegółowe dane o zawodach, program, mapy dojazdu.

Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z poprzednich zawodów – TUTAJ