Modelarze Aeroklubu Krakowskiego II Wicemistrzami Polski w konkurencji modeli szybowców halowych.

20.12.2020

W niedzielę 13 grudnia 2020 w Krośnie-Jedliczu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Modeli Szybowców Halowych F1N. Udział w nich wzięli zawodnicy z Aeroklubów: Poznańskiego, Stalowowolskiego, Warszawskiego, Podkarpackiego i Krakowskiego oraz z klubów modelarskich: OSiR Suwałki, UKS Jedynka Hrubieszów, MOKSiR Chrzanów, GSML w Gliwicach, SMO Feniks Grodków i LOK Bieruń.

Reprezentujący Sekcję Modelarską Aeroklubu Krakowskiego modelarze z modelarni CK w Niepołomicach: Michał Kuchta, Mikołaj Szewczyk i Marcel Włodarz wywalczyli w kategorii wiekowej juniorów młodszych tytuł drużynowych II Wicemistrzów Polski.