Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków AK | niedziela 18.06.2023 r. | Lotnisko Pobiednik Wielki

03.06.2023

Drodzy Klubowicze! W załączniku przesyłamy zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Aeroklubu Krakowskiego,

na dzień: 18 czerwca 2023 r. (niedziela) na godz. 17:30 (pierwszy termin), 18:00 (drugi termin), na terenie Aeroklubu Krakowskiego (hangar samolotowy), Lotnisko Pobiednik Wielki 133, 32-125 Wawrzeńczyce.

Przedmiotem zebrania będzie przedstawienie przez Zarząd wniosków o wyrażenie przez Walne Zebranie Członków zgody na pozyskanie przez Aeroklub Krakowski samolotu Maule M-7-235 wraz z propozycją sposobu sfinansowania jego nabycia i zaciągnięcia w tym celu przez Stowarzyszenie zobowiązania.

nadzwyczajne-walne-zebranie-czlonkow-ak-niedziela-18-06-2023-r-lotnisko-pobiednik-wielki

Odpowiednie dokumenty związane z przeprowadzeniem Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków zostaną rozesłane przed jego terminem.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego