Paliwo Jeta-A1 dostępne na Stacji paliw EPKP!

Podium modelarzy AK w zawodach pucharowych

26.02.2020

22 lutego w hali sportowej MDK „Dom Harcerza” w Krakowie rozegrane zostały ogólnopolskie zawody modeli szybowców halowych F1N zaliczane do klasyfikacji Pucharu Polski

Zawody zorganizowane zostały przez MTSR Sowiniec, a udział w nich wzięło 10 reprezentantów Aeroklubu Krakowskiego.

Nasi modelarze zdobyli podczas tej imprezie dwa brązowe medale. Na trzecich miejscach podium stanęli: w kategorii młodzik/dziewczęta – Julka Szkodny, a w kategorii junior młodszy – Michał Kuchta. Obydwoje medaliści uczęszczają do modelarni Centrum Kultury w Niepołomicach.