Paliwo Jeta-A1 dostępne na Stacji paliw EPKP!

Podwójne złoto Kamila Mańkowskiego!

07.07.2015

W zakończonych w ubiegłą sobotę (4.07.2015) Slalomowych Mistrzostwach Świata Paramotors, które odbywały się w Legnicy, członek naszego Klubu, Kamil Mańkowski zdobył dwa złote medale!
Jeden w wyścigu zespołowym a drugi za zwycięstwo drużynowe. Indywidualnie zajął 5 miejsce.
Zawody zakończono przed rozegraniem finałów indywidualnych po tragicznym wypadku Litwina.
Ponieważ zawody zostały przerwane, wyniki zaliczono z 1:32 finałów. Stąd 5 miejsce indywidualnie, choć mieliśmy wielkie nadzieje na finał.
dsc_0434
Rewelacyjnie spisał się Piotr Ficek z Krakowa indywidualnie zajmując drugie miejsce i srebrny medal. Piotr złożył deklarację wstąpienia do Aeroklubu Krakowskiego co w sposób znakomity wzmocni nasza pozycję sportową.
W złotym „zespole wyścigowym” oprócz Kamila latał Piotr Ficek, Andrzej Malkusz i Adam Piórek. Chłopaki polecieli koncertowo i w wielkim stylu wygrali finał.