Drodzy Klubowicze!

Rafał Głąb dołącza do Zarządu Aeroklubu Krakowskiego w roli Członka Zarządu-Sekretarza.

W ZAK będzie odpowiedzialny za digitalizację pracy Stowarzyszenia oraz wdrożenie nowego e-chronometrażu. Chcielibyśmy także by wypracował nowe modele dla “plane i glide sharingu” co pozwoliłoby nam zwiększyć i urozmaicić ofertę AK. Rafał zostanie zaprezentowany całemu Stowarzyszeniu na najbliższym Walnym Zgromadzeniu AK.

Rafał Głąb jest członkiem Aeroklubu Krakowskiego od 2018 roku. Z wykształcenia Magister Informatyki na Wydziale Elektrycznym AGH oraz absolwent MBA na Oxford Brooks University.

Zawodowo związany z branżą informatyczną. Początkowo jako System Engineer w Soft Computer Consultants (Palm Harbour, Florida), później od Inżyniera systemowego przez Managera Centrum do Business Unit Director w Comarch (praca przez 17 lat).

Obecnie pełni stanowisko Executive Directora w Onwelo.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci (Alex, lat 12 i Maja, lat 18). W przyszłym roku planuje oblecieć półwysep Iberyjski. Poza lataniem spędza czas na nurkowaniu, off-road (quady, samochody terenowe) oraz uprawianiu różnych sportów (squash, narty, rowery MTB).

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego