Ruszyły lotnicze Oscary – plebiscyt Cumulusy!

Drogie Koleżanki i Koledzy, Ruszyły lotnicze Oscary – plebiscyt Cumulusy!

W tym roku nominację uzyskało czterech naszych kolegów z Aeroklubu i nasza wyjątkowa w skali świata impreza sportu samolotowego – Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki !

Za osiągnięcia sportowe nominowani zostali Jakub Kaczorowski, Michał Wieczorek i Kamil Wieczorek, a w kategorii Cumulus Extreme Tomasz Wróbel, który wraz z Gabrielem Batkiewiczem przebazował samolot PAC P-750 z Nowej Zelandii do Nowego Targu.

Gorąco zachęcamy Was o wsparcie naszych kolegów i naszej imprezy w rywalizacji o Cumulusa!

Głosować można na dwa sposoby! Bezpłatnie przez aplikację Odlotowe emocje lub smsowo (tutaj opłata 3,69zł brutto i jeden sms na dobę z danego numeru telefonu).

Ponadto na wyniki będzie miał wpływ głos Kapituły oraz głosowanie Aeroklubów i dziennikarzy. W kapitule jest również dwóch naszych kolegów z AK: Leszek Mańkowski i Marian Wieczorek

Głosowanie sms-owe:

• Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki wyślij SMS o treści cumulusy.7 pod numer 73480.
  • Jakub Kaczorowski wyślij SMS o treści cumulusy.62 pod numer 73480.
  • Tomasz Wróbel i Gabriel Batkiewicz wyślij SMS o treści cumulusy.68 pod numer 73480.
  • Kamil Wieczorek wyślij SMS o treści cumulusy.87 pod numer 73480.
  • Michał Wieczorek wyślij SMS o treści cumulusy.88 pod numer 73480

Gorąco pozdrawiamy,

Zespół ds. promocji oraz współpracy z mediami